Uncategorized

stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan na korzyść zagranicznej mody. Często mówi się że polska moda w porównaniu do innych krajów dopiero raczkuje, ale gdyby jednak przyjrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy producenci są w stanie pokazać polskim klientom godne uwagi projekty!
Od modnych fasonów po wysokich lotów tkaniny. W którym miejscu pojawił się przeszkoda nabywców? Brak potrzebych umiejętności projektujących czy klienci są za bardzo wymagający w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Klienci widząc że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności korzystania z polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej kurtki, czy innych ubrań ludzie nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy jedynie zagłębić się w miejscowy asortyment.

Podsumowując spróbujmy zaakceptować i pokochać to co Polskie! Zostawmy mity i dajmy szansę tutejszym projektantom ale też innym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety

Możliwość komentowania stylowe-bransolety.pl została wyłączona