Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe słowa charakteryzujące typową damę? Ja znam: milość, bliscy i wyglad. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak widzi siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują zachowania na zabój oddanego mężczyzny. Jak bardzo często mówią z jednej strony pragną tkliwości, stałości w uczuciu, jednak z drugiej strony w sekrecie pragną by obecny partner od czasu do czasu stawiał opór, był niedostępny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom także lubią zdobywać, bo kogo cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a dopiero co więź czy uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom pięknych dam? Jak to rozegrać by bywać na wygranej pozycji?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece mniejsze czy wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze oraz na tych skup się najmocniej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy pielęgnować najczęściej małymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później zawsze gaśnie. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona