Uncategorized

marketingowy-harpagan.pl

W branży jubilerskiej znajdziemy bardzo dużo linii modeli. Co mają wspólnego? Z pewnością surowce, jakie wykorzystują do produkcji jubilerskich linii, ale także jakimi kamieniami je ozdabiają. Teraz skierujemy naszą uwagę zdobienia. Podzielimy je i delikatnie przybliżymy.

Kryształki Swarovskiego – pozostają najczęściej produkowane minii ołowiowej, a jaśniej ze szkła ołowiowego. Styliści często wykorzystują je w tańszych kolekcjach srebrnej biżuterii. Szkło ołowiowe jest przede wszystkim charakteryzuje się zdecydowanie wyższym współczynnikiem załamania wiązki światła. Pozostaje także nieznacznie cięższe od tego powszechnego. Wiodącym producentem tego materiału pozostaje zagraniczna marka Swarovski Elements.

Cubic Cyrkonia |to} drugi chętnie używany element ozdobny. Kamień ten produkuje się w pełni w fabrykach. Jest niezwykle gęsta, co więcej możemy ją zgodnie z marzeniami barwić. W branży złotniczej sama cyrkonia znany jest nie długo, powstaje w bardzo wysokiej temperaturze. Jej podstawową cnotą jest niewysoka cena.

Szlachetne Kamienie – najdroższe z dodatków wkładanych w wyroby złotnicze. Znamy ich na świecie naprawdę dużo. Choć dziś skoncentrujemy się na najważniejszych.

Szmaragdy {to| droższa wersja kamienia zwanego berylem. Dla mniej obeznanych, jest on zielony. Cieszy się popularnością złotników i kolekcjonujących kamienie. Jest niezwykle gęsty, ale również kruchy.

Rubiny są prawie najdroższym z rodzai kamieni, co więcej należą do rodziny korundów. Słynną ponadprzeciętnej twardości, najpopularniejsze rubiny pozostają krwiste w ich często możemy zaobserwować rozszczepienie kolorystycznej tonacji.

Szafiry – niezmiennie są niezwykle uznawane w branży złotniczej. Identycznie do szafirów przynależą do grupy korundów. Z reguły są niebieskie. Ogromna liczba złotników produkuje go chemicznie.

Diamenty – tutaj możemy mówić niebywale długo. Są najtwardsze z pośród naturalnych minerałów oraz również najdroższe.

Omówiliśmy najpopularniejsze wykończenia wykorzystywane do wzbogacania wyrobów jubilerskich. Jednak, że odróżniamy ich na ziemi zdecydowanie więcej.

Marketingowy Harpagan

Możliwość komentowania marketingowy-harpagan.pl została wyłączona